bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Németvölgyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elfogyott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Baranyai tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére