bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    FKF zöld hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Sósmocsár út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott közmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Hrivnák Pál utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszámnélküli furgon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Szentlőrinci út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szeméttelep az erdő szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szeméttelep az erdő szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Obszcén, rasszista graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Bevásárló utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét mindenhol elszórva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Felső Dunasor (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére