bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Törmelék és szemét a vízparton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rakparti elhanyagolt "járda"

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
    Pesti alsó rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Felgyülemlett uszadékfa és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
    Budai alsó rakpart (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Hordalék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
    Unnamed Road
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nem világítanak a lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Kidőlt fa a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére