bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    mellközépig lelógó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Rózsakert utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    bekoszolódott vízelvezető árok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltakart tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Gerinc utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Gerinc utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pár napja ugyanitt kézzel irtottak órákig

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    munkagépektől megsüllyed járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Pannónia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    burjánzó növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    DEXTER (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére