bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elromlott szellőztető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Matróz utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kátyú a parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lyuk víznyelő mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Csepel-Erdősor (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eldugult víznyelők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Lámpás utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gazos tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: G. László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott ágy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: G. László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére