bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    víz pazarlás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Dvořák sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megrongált pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kocsis Csaba
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Kós Károly sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Kerékpár szervízpont

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Állatkerti körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Karbantartási igény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére