bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szethagyott szemet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varró András
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    István utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Füvön parkolás Szivattyú utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    XX.ker.Munkácsy Mihály utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Munkácsy Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Utcára kipakolt hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varró András
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szent Imre herceg utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varró András
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Mária utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Mély kátyú a parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Budapest Pázsitos sétány 1-3. E Fsz. 2 (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a parkban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Határ út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    tömeges szemet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Adam
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére