bejelentés
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    nincs takaritva sok a szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Princz László
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Kassák Lajos utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sérült játszótéri elem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Zoltán
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Jász utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Csikkek a virág agyásban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Dániel
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Frangepán utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos zöldterület

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    KIszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Csata utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére