bejelentés
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Közterületen tárolt roncsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Ferenchegyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott lakóautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Branyiszkó út (II. kerület)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Hetek óta elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Guyon köz (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott járművek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Törökvész út (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Roncs autók foglalják a parkolóhelyeket

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Búzavirág utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére