bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongálódott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    47.42877743 19.17305185 (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nyakig érő gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Zsuzska
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Szakály utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendezetlen játszótér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gál Gertrúd
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Vándor Sándor utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Tünde utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    vízelvezetés hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Címer utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megálló esővíz

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Vasút utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Ipacsfa utca
  Vissza az oldal tetejére