bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csorba Gergely
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Tarcsai köz (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Akácvirág utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elburjánzott növények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: T Szabolcs
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Vadkacsa utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz, gondozatlan terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Rákoscsaba (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ez mit nyel évek óta? (vol2)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Der Komissar
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    VIII. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére