bejelentés
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sipos Ádám
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Rákospalota, MÁV-telep (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Páskomliget utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Féreglyukak, kitört betonkeret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Zsókavár utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Fordítva berakott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Tátika utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkrement járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Árvavár utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Össze-vissza álló járdalapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Tóth István utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Borzasztó állapotú járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Pestújhelyi út (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére