bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Növény a ház tövében a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Petőfi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Megállni tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Haluska Kata
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Ady Endre utcai edzőpálya, Ady Endre utca 150. (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott, rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Fiat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Vágóhíd utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Forgalomból kivont jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Bíró Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Jókai Mór utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Ford

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Duna utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megálltak vele és otthagyták!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Szigligeti utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére