bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a sorompónál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Keller László
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Lenvászon utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    18. kerület Szemeretelep - Opel Zafirák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Losonc utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gazdátlan gépkocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Vág utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Körülbelül 3 hónapja áll egy roncs az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Nagybánya utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli "roncs"

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Halomi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    József köz (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Zöld terüléten történő parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Dolgozó út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére