bejelentés
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó a kanyarban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Horváth Mihály tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült gépjármű hetek óta egy helyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Sárkány utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Orczy térnél rendszám nélküli elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Dobozi utca 49-53. Földszint 3. (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Zöldterületen parkoló(k)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Golgota tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közlekedésre nem alkalmas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszám nélküli gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Sárkány utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomok a gépjárművön, mellette és a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére