bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Tűzoltó utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Telepy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Távíró utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    elhagyott VW

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elhagyott roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Nádasdy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ledőlt építési kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Tóth Kálmán utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lejárt műszakis Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Illatos út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére