bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közterület zöldfelületén parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Téglavető utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közterület zöldfelületén parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Mádi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kettő elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Ihász utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Jászberényi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Roncstemető

    Beküldés ideje:
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Jászberényi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Fiat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Fogadó utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott 307

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Gém utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére