bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szeméthegy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Kazinczy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kitakart lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Lövölde tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Biciklironcs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Helyet foglalja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közterületen hagyott furgon (hetek óta)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Alsó erdősor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Akadályozás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Király utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott étterem terasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére