bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szerintem így/itt tilos lenne

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklin Tekerek
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Kecskeméti utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Firkált automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Bárczy István utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Elhagyott autó a Nádor utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Nádor utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elzárt járdarész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Szent István körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Parkolóautomata csonkja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Szent István körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Életveszélyes zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Szemere utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kövezet rossz állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Szabadság tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Honvéd utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére