bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazdátlan autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Makád utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazdátlan autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Makád utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elhagyatott Telekom oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Évek óta parkoló - rohadó jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Szabadság utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Szabadság utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Csepeli út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére