bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda hosszabbítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Palóc utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hibás, használhatatlan parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Keszkenő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltömődött csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Gyöngyösi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Taksony - Váci kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy éve kilóg a kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Szent István körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére