bejelentés
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Égigérő fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Máté Ferenc
    Illetékes: MNV Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Kátyú probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MNV Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
    Lenkei János utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldatlan
    9
    Megoldatlan
    9

    Szemét mindenhol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MNV Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    12
    Megoldatlan
    12

    Virágládák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bándi Ágnes
    Illetékes: MNV Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
    Egészségház (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére