bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    A ház oldalsó bejáratára állnak.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Lőportár utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    kerítés a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: kv i
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Keszkenő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomból kivont roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Budapest Szent László út 60-64. Fsz M-002 Bejárat a Petneházy utca felől (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomból kivont autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Budapest Szent László út 60-64. Fsz M-002 Bejárat a Petneházy utca felől (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Évek óta rohadó furgon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Állandó járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Béke utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére