bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szétesett, rossz állapotú pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Montevideó utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Locsolásra lenne szükség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eltakart jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Ráby Mátyás utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lomtalanítás megkésve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: M. Mária
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Rákóczi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elgazosodott kerékpártároló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Csaba
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Ágoston utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolás a kereszteződésben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utánfutó a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Evező utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    ÓBKF térfigyelő kamera kötődoboza kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére