bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Robogó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Balázs
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Nagyenyed utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Visszatérő járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Golf IV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Mikó utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Járda blokkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Lánchíd utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére