bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismét csúszos szederszőnyeg az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Hungária körút (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kitaposott, baleset veszélyes út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Budapest, Kőrösi Csoma S.u.3, 3.4.e.27 (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fekvőrendőr

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Szita köz (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemetes zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gyalog utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Növényi eredetű hulladék kupacok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Szemetes zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére