bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt kapu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S. Lujza
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Ferenc tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vizcsap elzárva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Bakáts tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Nem működik a köz ivó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Tompa utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Liliom utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdaszegély magassága

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mátyás utca burkolata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kükedi Tamás
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Mátyás utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére