bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldítésre alkalmas terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Szemetes rakpart

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Bem rakpart (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Biciklitároló 2.0

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Szentlélek tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Szemét az Ördög-árokban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elképesztő por Galvani

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tábla egy német nyelvű hibaval

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Gasztro Sétány (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Értelmetlen kordon a Szabadság téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Zoltán utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére