bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád Városközpont M (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megrongált utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fraknó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Los Acidos graffitik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kalotaszeg utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Összefirkált buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Corvin-negyed M (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére