bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Torlódás parkló autók miatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Dagály utca (XIII. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Márkus Eszter
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    7
    Megoldatlan
    7

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Paskál utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére