bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolóra omló fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Daru utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolóban kimozdult kövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Bródy Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltorlaszolt kerékpárparkolók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Népszínház u. 33
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Két kisteherautó elfoglalja a járdát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Egyenes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Zöldsáv?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére