bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Parkolósáv a Blaha Lujza téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Pöstyén utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Pöstyén utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    8
    Megoldott
    8

    Parkolási anomália

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Pozsonyi út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    parkolás Ond vezér útja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Ond vezér útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    9
    Megoldott
    9

    Szablytalanul parkolók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére