bejelentés
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Csömöri út (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Diófa utca (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Kisköre utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Csömöri út (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Bordó furgon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Csömöri út (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Rákosi út (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Diófa utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére