bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld területen való parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Dózsa György utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó parkolás gátló oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamási Csilla
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Akadályozás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kaposvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezárt parkolóhelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Vérmező út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elesett sarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére