bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Lukács György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Szugló utca / Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szabálytalan parkolás a zöld területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Miért nem viszik el?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Kresz Géza utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Zágrábi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bunkó parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Kápolna köz (X. kerület, Kőbánya)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Mikor hajlandóak, csinálni valamit?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Simon Bolivar sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére