bejelentés
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Spingár Olivér
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Lóverseny tér (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Suzuki SX4

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Kosárfonó utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    11
    Megoldott
    11

    Elhagyott Opel Astra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Ábel Jenő utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    10
    Megoldott
    10

    Elhagyott Opel Astra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Roncsautók a járdán

    Beküldés ideje:
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Károlyi István utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére