bejelentés
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyatott (?) autó a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    Elhagyott autó hátsó rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Folyamőr utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    8
    Megoldott
    8

    Elhagyott autó rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Árpád utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Jász utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    kiégett autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kóbor István
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Gyáli út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Járműroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Györkös Attila
    Illetékes: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bíró Balázs
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Sárpatak utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére