bejelentés
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Magára hagyott autó a Bogdánfy utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Bogdánfy utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Ford Mondeo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    két elhagyott jármű a Nyereg úton a kanyarban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Nyereg út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott suzuki swift a Mezőcsát utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Mezőcsát utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Foglalja a helyet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Széchenyi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Opel corsa elhagyva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bodnár Csaba
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Téglagyár tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Hónapok óta elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth Marcell
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Mátyás utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére