bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazdátlan autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Huszár utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    roncsautók az út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Több hete itt parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Sina Simon sétány (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Margit utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott roncs jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Sóház utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Karambolos autó elhagyatva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Csalogány utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elhagyott balesetes jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hengermalom út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére