bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kelenföldi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közterületet jogellenesen foglaló autóroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Delej utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autóroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Delej utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Rendészeti Osztály
    Jókai utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Rendszám nélküli jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Mohai út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére