bejelentés
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott e-roller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sós Ágnes
    Illetékes: Lime
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Szabadság utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott roncs - Epres sor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Epres sor (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Seicento Toldi sor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Toldi sor (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Ford Escort kombi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Komáromi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Köbölkút utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott Renault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Szent László utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére