bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett átkelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem működő lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád városközpont M (XIII. kerület)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Budaörsi út járda felszedve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kodály Körönd járdaszegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kodály körönd (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott kerítés - II. János Pál pápa tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    II. János Pál pápa tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem akadálymentes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest, Őrmező (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére