bejelentés
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Babakocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Bea
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Aranka utca (II. kerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Hiányzó rámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: Budapest Közút
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Hiányzó rámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: Budapest Közút
    Március 15. tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Miért magas a padka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére