bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Benőtt bokor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Heuer Orsolya
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Ecseri út M (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lezúzott jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Anker köz (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Felbontott kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Kámfor utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kerékpár támaszok telepítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére