bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitis padok és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Margit híd, budai hídfő H
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Golgota tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldhulladék közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Fék utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére