bejelentés
  • Megoldatlan
    13
    Megoldatlan
    13

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Soroksári út 62 (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Soroksári út 76-82 (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhagyott raklap a Rákóczi hídon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi híd (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Bóbitás út 61 (XVI. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Felsőmalom utca 3 (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére