bejelentés
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Szemétlerakó lett a Tompa u-ban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Tompa utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Firkák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Szeméthalmok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: Budapest Közút
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Szemét és egyéb dolgok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Blaha Lujza tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    szemetes park

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIX. kerület Kispest Önkormányzata
    Csengő utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    illegális szemétkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Gergely
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Thaly Kálmán utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rengeteg hulladék a villamossínen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Béke utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére