bejelentés
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csőtörés után nem visszaültetett fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bácskai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Pétervárad utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Játszótér mászóka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület
    Újszász utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Béke utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Közvágóhíd (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fém pad eltörött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fekete Dávid
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Kárpát utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elburjánzott növények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: T Szabolcs
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Vadkacsa utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére