bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett támla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Csatlós utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Pethényi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitakart utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Pajkos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatalmas bokor a zebra mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közútra belógó bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Mammut Bevásárló- és Szórakoztató Központ
    Lövőház utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére