bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz, mocsok, szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Margit Körút (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vajda Levente
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Georgina utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyom a fák körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Bem József tér (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    parlagfű a felüljáró tövében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes játszótér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth János
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Reménység utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Zsókavár utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére